WP Auto Shell Upload
WordPress siteye otomatik r57 shell yüklemek

WP Auto Shell Upload

Wordpress sitelere otomatik olarak istediğiniz shell formatını php,asp formatlarıyla yüklemenizi sağlar.

Wordpress otomatik shell yüklemek
WordPress otomatik shell yüklemek

WordPress sitelere otomatik olarak r57 shell yüklemek veya diğer shelleri c99,asp,php gibi yükleyebilirsiniz bu methodla. Genellikle wordpress sitelere saldırı tekniği brute force yöntemi ile oluyor. Şimdi bu program elimiz de bir çok wordpress kullanıcı adı ve şifresi varsa belirlediğinizi shell’inizi bu sitelere otomatik olarak atmaya yarıyor.

Shell kodunuzu yapıştırdıktan sonra, wordpress hesabı kullanıcı adı ve şifre yazılan bölümlere eliniz deki accountları yazıyorsunuz. Ardından başlat dediğiniz de shell iniz siteye yükleniyor. Belirtmek gerekir ki atılan shell varsayılan temaya atılır, o anki tema ne ise onun içerisine atılır.

Öncelikle tema fat2fit isimli bir tema olduğunu varsayalım, buna shell enjekte ettiğimiz de shell yolu www.siteadi. com/wp-content-themes/twentyseventeen/404.php şeklin de olacaktır. Program kullanımı veya indirimi ile ilgili soru, sorunlarınızı blog yazısı altın dan yorum yaparak detaylı anlatırsanız, sizlere ücretsiz ve anlaşılır bir biçim de yardım edebiliriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. Melih

    Rar Şifresi?

  2. F

    Rar şifresi bulunmamakta.

  3. Oktay

    Dostum selam, bana shell lazım iletişim bilgilerin yok sitede, sana zahmet ben skype’ den ekle ve ya mail at.