İnstagram Brute Force v1
İnstagram Hack Brute Force

İnstagram Brute Force v1

İnstagram Brute Force ile ele geçirmek istediğiniz instagram hesaplarınıza rahatlıkla parola deneme saldırısı yapabilirsiniz.

AR-GE Training çalışmalarından olan Instagram hack Brute Force programını emrinize sunuyoruz.
Programın geliştirilme aşamaları devam etmekte piyasadaki bu tarz bot programlarından eksik kalır yanı yoktur.
Ayrıca programın ilk versiyonu olmakla beraber fonksiyonel açıdan son derece verimli çalışmaktadır.Geliştirme süreci devam etmektedir.
Arayüzden çok fonksiyonel özelliklerine yama yapılmaktadır.Geliştirmede olan diğer özelliklere değinecek olursak sırasıyla;

-Auto proxy switcher
-Diğer platformlara esnek geçiş (facebook,twitter vb)
-Sözlük kelimeleri ile wordlist oluşturma
-IP ban olduğunda uyarı alarmı
-sizden gelen istekler

Programın tek dezavantajı :
Kendine entegre bir otomatik proxy değişme özelliği olmamasıdır.Ancak deneme sonucunda Proxy ’nin kesin sonuç verdiğini söyleyebiliriz.Sizde denemek isterseniz ; ’Proxy switcher pro’ programını indirip IP ’niz ban yediğinde Manuel switch ettikten sonra hesaba tekrar giriş yapmanız.Göreceksinizki hesaba giriş yapacaktır.

NOT : Hesaba giriş yaptıktan sonra kullanıcıya anormal giden birşeyler var diyebilir ancak önemli değil siz her halükarda şifreyi ele geçirmiş olursunuz.
Genellikle sadece 1 adet Chrome açınız aksi takdirde ’Chrome Driver not reachable’ erişilemez duruma düşüp programda hata verebilir.Hataları ve isteklerinizi gerek mail yoluyla gerek konu başlığı altında bildirirseniz en acil şekilde bunlarda yenilenecektir.

Kullanım:Çalıştırılabilir dosya yolunun içerisindeki ’wordlist.txt’ dosyasını eklediğiniz şifreleri dener.ilk seferde basit wordlist oluşturmak isterseniz,İlk çıkan ekranda Basit wordlist oluşturulsunmu seçeneğini ’E/e’ yapmanız gerekir

Kullanım Videosu

Alternatif Video Link
https://www.izlesene.com/video/instagram-hackleme-2018/10204706

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. Network

    Teşekkürler yararlı paylaşım.